Неонова вивіска | Коротко

Гнучкий неон (LED neon flex) – один із найсучасніших світлодіодних матеріалів, що використовується для різноманітних цілей: від архітектурного контурного підсвічування будівель до світлового оформлення садово-паркових територій тощо.

Неонова вивіска | Детальніше

На вигляд гнучкий неон (також називається холодний неон) – це гнучкий кабель з розташованими всередині світлодіодами. Завдяки матовій поверхні кабелю та рівномірному розподілу світлодіодів, гнучкий неон має рівне м'яке світло, і тому може бути використаний на близькій відстані від глядача.

Так як флекс неон є гнучким і еластичним матеріалом, то його використання та монтаж не складає труднощів, він надійний і міцний, на відміну від неону в скляних трубках.

Інші переваги гнучкого світлодіодного неону:

- невелика потужність споживання

- довговічність

- легкість монтажу, транспортування, експлуатації (потрібний тільки комплект підключення гнучкого неону та зручні для використання дистанційні хромові тримачі)

- Різноманітність кольорів гнучкого неону (синій, білий, червоний, зелений, жовтий, помаранчевий), що дає широкі можливості для світлового дизайнуКонтакти
Сміливо пишіть та дзвоніть нам. Ми дуже раді відповісти на всі ваші питання
(098) 902 58 32
(093) 785 84 99
pixel.if.ua@gmail.com
«Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!

Наш графік роботи:
з 9:00 - 18:00
Made on
Tilda