Обклеювання авто | Коротко

Обклеювання авто рекламою - послуга, яка постійно потрібно нашим клієнтам. За весь період діяльності наші співробітники оклеєли безліч автомобілів, автобусів, тролейбусів і трамваїв, а також деякі спеціальні види транспорту. Великий досвід роботи наших співробітників дозволяє виконати якісний монтаж реклами на авто будь-якого виду, через що термін служби рекламного зображення буде максимально можливим.

Обклеювання авто | Метод аплікації

Обклеювання авто методом аплікації вважається найбільш розповсюдженний в Івано-Франківську на легкових автомобілях. Для цього використовуються якісні вінілові самоклеючі плівки, з яких плоттером вирізані зображення і тексти. Далі ці фрагменти наклеюються на авто, яке заздалегідь підготовлено до монтажу реклами, згідно макетів. Всі роботи по монтажу реклами буде виконувати досвідчений співробітник, що дозволить використовувати рекламу на транспорті максимально довго, а при правильному демонтажі реклами на авто не залишиться ніяких слідів її розміщення. Максимальний термін використання такої реклами на транспорті становить 1 - 2 роки.

Обклеювання авто | Широкоформатний друк

Обклеювання авто плівками, на яких заздалегідь нанесено рекламне зображення методом широкоформатного друку, зазвичай використовується коли необхідно покрити більшу площу транспорту або ж використовувати повнокольорові фотографічні малюнки в зображенні. Для такого монтажу авто також ретельно готується і оклеївається досвідченим фахівцем методом накату. Максимальний термін використання такої реклами на транспорті становить до 3 років.

Обклеювання авто | Ціна

Ціна на даний вид послуг завжди розраховується індивідуально. Тут необхідно враховувати площу покриття, спосіб обклеювання та вид використаних матеріалів. Щоб дізнатися точну ціну на даний вид послуги - зв'яжіться з нами найбільш зручним для Вас способом і повідомте дані, необхідні для обклеювання авто.

Контакти
Сміливо пишіть та дзвоніть нам. Ми дуже раді відповісти на всі ваші питання
(098) 902 58 32
(093) 785 84 99
pixel.if.ua@gmail.com
«Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!

Наш графік роботи:
з 9:00 - 18:00
Made on
Tilda