Друк на One Way | Коротко

Друк на One Way - вид широкоформатного друку, де зображення рекламного характеру наноситься на спеціальну плівку "One way vision". Застосовується даний вид широкоформатного друку при оформленні вітрин і автотранспорту. З одного боку на плівці чітко видно надруковане зображення, а з іншого боку людське око на ній не фокусується і бачить "крізь нього", завдяки чорному кольору і маленьким отворам.

Друк на One Way | Детальніше

One way vision (Он вей віжн) - це перфорована вінілова плівка на самокліючій основі, яка має значну світлопропускну здатність. В основному, вона застосовується для реклами на вітринах магазинів, вікнах офісу і склі приватного або міського транспорту. Зображення друкується рекламного характеру на плівці он вей за допомогою широкоформатного принтера. Плівка он вей виглядає як звичайна самоклеюча плівка, але на ній можна побачити безліч малих отворів. При друку на он вей фарба наноситься на верхній білий шар і на підкладку плівки одночасно, завдяки перфорованим отворам. При обклеюванні прозорій поверхні, підкладка відклеюється, і залишається тільки верхній шар плівки. Через отвори і зворотній чорній стороні плівки, вона набуває унікальних властивостей. З одного боку (наприклад з вулиці), оточуючі люди будуть бачити рекламне зображення, так як око людини не помітить малих отворів і сприйме картинку як на суцільний плівці. З іншого ж боку (наприклад всередині офісу), люди не бачать рекламне зображення, так як око не фокусується на плівці через отвори, і в підсумку люди будуть дивитися крізь плівку на вулицю. Прозора поверхнсть при цьому стане ніби тонованим. Після друку на плівці он вей, вона здатна пропускати до 60% світла. Тож не дивно, що ця плівка так широко застосовується в рекламі на автобусах, тролейбусах і трамваях, вітринах магазинів і вікнах приміщень.

Друк на One Way | Можливості

Друк на плівці он вей дає безліч додаткових можливостей розміщення Вашої реклами. Обклеївши такою плівкою вітрину магазину, Ви отримаєте відмінну рекламу для потенційних клієнтів з одного боку вітрини, а з іншого боку вітрини буде лише ефект тонування, що сприятливо сприймається співробітниками. Ви зможете створити мобільну рекламу, якщо розмістите плівку One way на транспортному засобі, або зможете охопити ширшу аудиторію, якщо розмістите рекламу на суцільних вікнах торгового центру або інших будівель.

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!

Наш графік роботи:
з 9:00 - 18:00
Контакти
Сміливо пишіть та дзвоніть нам. Ми дуже раді відповісти на всі ваші питання
(098) 902 58 32
(093) 785 84 99
pixel.if.ua@gmail.com
«Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»
Made on
Tilda