Об'ємні букви | Коротко

Об'ємні букви вже довгий час дуже затребувані в Івано-Франківську. Вся справа в тому, що об'ємні букви звертають на себе увагу оточуючих, легко читаються і запам'ятовуються. І з урахуванням ефектного виду, об'ємні букви мають порівняно низьку ціну. Розрізняють різні види об'ємних літер, такі як зовнішні та інтер'єрні, світлові та несвітлові об'ємні літери, об'ємні букви з металу, пластику або пінопласту.

Об'ємні букви | Види

Об'ємні букви, як один з видів зовнішньої реклами, по суті є набором спеціальних конструкцій, які в поєднанні один з одним утворюють букви і знаки. Найбільш часто зустрічаються об'ємні букви як інтер'єрні, фасадні та дахові вивіски. Також об'ємні букви бувають світловими і несвітлові, і можуть виготовлятися з різного матеріалу.

Несвітлові об'ємні букви

Несвітлові об'ємні букви, або об'ємні букви без підсвічування, зазвичай виготовляють з таких матеріалів, як метал, пластик, дерево, оргскло, ламінований картон, а так само з декількох із перерахованих матеріалів. Матеріал виготовлення об'ємних літер в основному визначається з урахуванням розміру написи, умов використання, способу кріплення, шрифту і кількості букв. Металеві об'ємні букви довговічні і міцні, але вони мають велику вагу і вартість. Пластикові об'ємні літери і букви з оргскла легкі і досить міцні, з ними легко працювати, фарбувати і обклеювати різними плівками, і ціна їх порівняно низька. Об'ємні букви з пінопласту прості у виготовленні і кріпленні, найдешевші, але вони не міцні. Тому вони знаходять застосування всередині приміщень і в наборі з іншими виставковими композиціями.

Світлові об'ємні літери

Виготовлення світлових об'ємних букв відбувається з різних матеріалів і світлової начинки. Це все залежить від розміру букв, бажаного ефекту підсвічування, варіанту розміщення і кріплення. Для підсвічування об'ємної букви найбільш часто можна зустріти неон і світлодіоди. За допомогою неонового світла легко зробити однорідний колір, тому його застосовують при підсвічуванні великої площі або контуру букви. Світлодіоди використовуються в якості так званої LED-підсвічування, де вони вже зібрані в спеціальні стрічки. Ці стрічки мають низьку вартість, вони прості в застосуванні, за допомогою них можна домогтися різних ефектів. Із застосуванням певної електронної начинки світлові об'ємні букви можуть блимати, плавно або швидко змінювати колір, відтворювати які завгодно варіанти за допомогою пульта або самостійно.

Ціна виготовлення об'ємних літер

Варіантів виготовлення об'ємних літер у нас може бути безліч. Саме тому ціна виготовлення об'ємних літер розраховується кожен раз індивідуально. Адже нам потрібно прорахувати безліч факторів, які значно впливають на вартість починаючи від матеріалів і закінчуючи часом виготовлення. Тому, найкращим варіантом дізнатися ціну на об'ємні букви - це зв'язатися з нами найбільш зручним для Вас способом і описати те, що Вам необхідно. Будьте впевнені в тому, що наші ціни є низькими, так як за всі роки роботи, які ми виготовляємо зовнішню рекламу, вже сформувалися тісні зв'язки з постачальниками, які надають нам комплектуючі та матеріали для об'ємних літер з величезними знижками, наші фахівці витрачають мінімум часу для виготовлення як світлових, так і несвітлових об'ємних літер без шкоди якості, і ми маємо всю необхідну базу виготовлення будь-яких букв прямо на місці.

Об'ємні букви без підсвічування
Об'ємні букви з контражурной підсвічуванням
Об'ємні букви з підсвічуванням лицьової (фронтальної) сторони
Об'ємні букви з підсвічуванням всіх поверхонь
Контакти
Сміливо пишіть та дзвоніть нам. Ми дуже раді відповісти на всі ваші питання
(098) 902 58 32
(093) 785 84 99
pixel.if.ua@gmail.com
«Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!

Наш графік роботи:
з 9:00 - 18:00
Made on
Tilda