Друк на плівці

Друк на плівці дуже активно використовується в широкоформатному друку. Друк на плівці має на увазі собою печатку на самокліючій плівці, яку називають "Oracal". Ми використовуємо плівки високої якості, які виготовляє німецький виробник "Orafol". Бувають плівки матові і глянцеві. Для друку на плівці ми використовуємо якісні чорнила.

Друк на самокліючій плівці

Розглянемо вид друку, який стає більш затребуванішим і популярнішими з кожним днем ​​- друк на плівці (друк на оракалі, друк на самоклейці). Це один з найбільш економічних і поширених видів друку для рекламних цілей. Друковане зображення наноситься на плівку широкоформатним принтером. Роздільна здатність зображення на плівці досить висока, в порівнянні з іншими видами друку. Друк на самоклеючих плівках часто застосовується як у зовнішній, так і в інтер'єрній рекламі, досить вдало плівка підходить і при оформленні будинків і офісів. Плівка називається "самоклеюча", тому що вона має спеціальний клейовий шар, за допомогою якого можна швидко і міцно прикріпити плівку на яку-небудь поверхню. В результаті замовник отримує високу якість продукції, стійкість до навколишнього середовища і довговічність.

Друк на Oracal

Друк на оракалі - це один з видів друку на плівці. Але багато людей вже давно називають будь-яку плівку оракалом. Справа в тому, що найпопулярніша вінілова плівка на даний момент проводиться фірмою "Oracal". І так як вона перша з'явилася на нашому рекламному ринку, і при цьому було дуже дешевою і якісною, її назва "прилипла" до всіх самокліющіхся плівок. На даний момент, фірм-виробників самоклеючих плівок дуже багато, але фірма "Oracal" не здає свої позиції. Друк на оракалі застосовується в різних видах зовнішньої і інтер'єрної реклами. Так як друк на оракалі високої роздільної здатності та якості, зображення виходить яскраве, чітке і насичене. Зараз є безліч різних видів плівки, але плівка-оракал залишається найбільш міцною і стійкою при порівняно низькою ціною, що дозволяє зберегти презентабельний вигляд реклами навіть при опадах, перепадах температур та інших негативних факторах навколишнього середовища.

Матеріал:

Ск.плівка матова / глянцева / прозора (1440 dpi)

Контакти
Сміливо пишіть та дзвоніть нам. Ми дуже раді відповісти на всі ваші питання
(098) 902 58 32
(093) 785 84 99
pixel.if.ua@gmail.com
«Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!

Наш графік роботи:
з 9:00 - 18:00
Made on
Tilda