Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!

Наш графік роботи:
з 9:00 - 18:00

Друк на банері

Друк на банері або друк банерів - найбільш затребуваний вид широкоформатного друку. Він має такі переваги, як низька ціна друку, простота у використанні, широкі можливості застосування. Крім цього, банер порівняно легкий і довговічний. Якщо Ви вирішите виготовити банер, він не втратить актуальності на протязі довгого періоду часу.

Друк банерів | Подробиці

Що ж таке банер? Банер - це матеріал, на яке нанесено з допомогою широкоформатного друку спеціальне зображення рекламного характеру. Виготовивши банер, будь-яка людина отримає нові можливості в напрямку реклами. Замовивши послугу друку банера, можна бути впевненим в тому, що даний вид зовнішньої реклами не втратить актуальності на протязі довгого періоду часу. Простота виготовлення, легкість матеріалу, низька ціна, широкі можливості в застосуванні - це не повний список всіх основних переваг друку банерів. Банери настільки компактні і зручні, що їх можна розмістити як на дорожньої магістралі, так і всередині торгового центру.

Розрізняють різні банери за своєю структурою. Але наші фахівці, мають величезний досвід роботи в області друку банерів, тому кожна друк для нас - найвищої якості, не дивлячись на вид банера. Щоб домагатися постійно високої якості друку, ми стежимо за станом техніки і періодично її оновлюємо.

Найчастіше зустрічаються ламіновані і литі банери. Ламінований банер - доступніший за ціною. Крім цього, він легше і мобільніше литого банера. Найбільш часто застосовується в зовнішній рекламі при малих площах поверхні, або всередині приміщень. Литий банер - міцний і довговічний, в порівнянні з ламінованим. Коштує він трохи дорожче, але замовник отримає рекламу, яка має підвищену міцність, стійкість до атмосферних явищ і деформацій. Термін експлуатації литого банера починається від двох місяців, а використовується він при зовнішньому розміщенні.

Друк банерів, як вид широкоформатного друку, дуже зручний в місті і за його межами. Велика площа друку банера дозволить побачити рекламу і з великої відстані, і з транспорту, що рухається.

Виготовлення банерів | Особливості

При замовленні у нас друку на банері, можете бути впевнені в тому, що ми максимально оперативно виконаємо Ваше замовлення. Ми завжди враховуємо побажання замовника і пропонуємо найоптимальніший варіант виконання замовлення.

Ми працюємо з замовниками з Івано-Франківська та інших міст України. Надрукувавши якісно банер, ми відправимо його замовнику зручним способом.

Контакти
Сміливо пишіть та дзвоніть нам. Ми дуже раді відповісти на всі ваші питання
(098) 902 58 32
(093) 785 84 99
pixel.if.ua@gmail.com
«Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»
Made on
Tilda