Рекламні щити | Коротко

Рекламні щити дуже поширені на західній Україні. Ми займаємося виготовленням рекламних щитів, які активно використовуються багатьма організаціями і підприємствами. Відрізняються рекламні щити від білбордів меншою площею поверхні, ваги і висоти конструкції. Замовивши виготовлення рекламного щита і правильно його розмістивши, Ви отримаєте особисту рекламну площадку, яка значно підвищить ефективність всієї реклами.

Рекламні щити | Подробиці

Що таке рекламний щит? Рекламний щит - це конструкція, яка складається з рами, покритої листами, і опори. Простіше кажучи, рекламний щит, який ми виготовляємо - це особистий білборд, тільки малих розмірів. Як правило, встановлюється такий рекламний щит безпосередньо біля будівлі організації і підприємства, щоб оточуючі люди могли бачити рекламну та іншу корисну інформацію. Активно використовуються рекламні щити в тих організаціях, де вже вся вдала площа зайнята важливими видами зовнішньої реклами, і їм необхідно періодично інформувати людей про проведення нових або короткострокових рекламних кампаніях або акціях. Бувають випадки, коли знайти певну організацію чи підприємство досить проблематично, тому просто необхідно встановлювати рекламний щит з вказівкою напрямку або схеми проїзду.

Ціна виготовлення рекламного щита

Ціна виготовлення рекламних щитів розраховується індивідуально. Адже нам потрібно прорахувати безліч факторів, які впливають на вартість, починаючи від матеріалів і закінчуючи часом виготовлення. Тому, найкращим варіантом дізнатися ціну за рекламний щит - це зв'язатися з нами найбільш зручним для Вас способом і описати те, що Вам необхідно. Будьте впевнені в тому, що наші ціни є низькими, тщму що за всі роки роботи, які ми виготовляємо зовнішню рекламу, вже сформувалися тісні зв'язки з постачальниками, які надають нам комплектуючі та матеріали з величезними знижками, наші фахівці витрачають мінімум часу для виготовлення рекламних щитів без шкоди якості, і ми маємо всю необхідну базу виготовлення будь-яких щитів прямо на місці.

Контакти
Сміливо пишіть та дзвоніть нам. Ми дуже раді відповісти на всі ваші питання
(098) 902 58 32
(093) 785 84 99
pixel.if.ua@gmail.com
«Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!

Наш графік роботи:
з 9:00 - 18:00
Made on
Tilda