Друк на сітці | Коротко

Друк на сітці - це вид широкоформатного друку, де носієм надрукованого зображення є банерна або вінілова сітка. Спочатку сітка використовувалася для закриття фасадів великих площ. При реконструкції і будівництві будівель сітка затримує пил, а надруковане на ній зображення макета фасаду інформує оточуючих про майбутній вигляд будівлі. Тепер друк на сітці широко застосовується і в зовнішній рекламі.

Друк на сітці | Подробиці

Вінілова і банерна сітка вважається досить високоміцним матеріалом, основними особливостями якої також можна назвати невелику вагу і можливість пропускати світло. Завдяки своїй будові, а саме ретельно підібраним розмірів отворів, особливої ​​товщині ниток і способу їх плетіння, цей матеріал при правильному монтажі мінімально схильний до механічного впливу вітру, коливань температур, вологості та ультрафіолетового випромінювання. На практиці, термін служби зображення рекламного характеру, яку нанесли на сітку за допомогою широкоформатного друку, дорівнює 1-2 роки. Ви погодитеся, що це досить вдале пропозиція для розміщення реклами Вашої фірми. Крім декоративних функцій, основною метою якого є маскування фасадів будівель, які ремонтуються або реставруються, сітка захищає вулицю міста від пилу і забруднень, які неминучі при проведенні ремонтно-будівельних робіт. Завдяки всім перерахованим властивостям, сітка широко застосовується на різноманітних будівельних майданчиках у великих містах.

Друк на сітці | Застосування в зовнішній рекламі

Основна мета будь-якої рекламної кампанії - бути максимально ефективною. І широкоформатний друк на сітці, при вдалому застосуванні, зробить рекламу ефективною. Хороша видимість реклами та її великий розмір додачу до низької вартості матеріалу і друку тільки сприяє цьому. А якщо Ваша реклама має яскравий дизайн, то вона безсумнівно приверне увагу потенційних клієнтів. Якщо Ви замовите друк на сітці у нас, результат ви отримаєте дуже швидко, адже ми маємо все необхідне обладнання і кваліфікованих співробітників з величезним досвідом роботи.

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!

Наш графік роботи:
з 9:00 - 18:00
Контакти
Сміливо пишіть та дзвоніть нам. Ми дуже раді відповісти на всі ваші питання
(098) 902 58 32
(093) 785 84 99
pixel.if.ua@gmail.com
«Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»
Made on
Tilda