Оренда бренд-воллу, прес-воллу та фотозони

Компанія PIXEL займається прокатом або орендою різних рекламних конструкцій, таких як бренд-волл, прес-волл, фотозони, павуки та ін. Займаючись рекламною діяльністю і широкоформатним друком, обслуговуючи в цьому напрямку виставки, свята, корпоративи та інші заходи компаній, ми помітили актуальність подібних послуг і для приватних осіб, в разі їх використання на весіллях, днях народжень, випускних вечорах і т.д. Якщо в першому випадку компанії і фірми можуть дозволити собі свій власний бренд-волл, то у випадках використання подібних рекламних конструкцій на правах власника на приватних заходах це буде не зовсім правильним, так як їх зберігання може викликати незручності для власника. Уявіть собі, що у вас на балконі буде лежати розібраний бренд-волл 3х3 метра, який не так вже й часто використовується, а його деякі деталі являють собою алюмінієві трубки довжиною 3 метри... А використання бренд-воллу на правах оренди позбавить вас від цієї ситуації, тим більше, в нашій компанії можна домовитися в індивідуальному порядку про наше власне транспортування, монтаж і демонтаж конструкції, що дуже зручно для таких заходів як весілля, корпоративи, ювілеї та дні народження, де і так багато клопоту крім установки цих бренд-воллів.

Прокат бренд-воллу у Івано-Франківську

Бренд-волл порівняно нещодавно став широко використовуватися у Івано-Франківську, займаючись широкоформатним друком уже понад 10-ти років, до нас не часто зверталися за печаткою банера для бренд-волла, але на сьогоднішній момент бренд-волл, прес-волл, рекламні павуки і розтяжки, фони для фотозон стали настільки поширені, що рідко зустрінеш захід без їх використання. Дні народження, ювілеї, весілля майже не обходяться без бренд-воллу з родинними гербами, колажів з фотографій або у вигляді фону фотозони, де всі бажаючі можуть сфотографуватися і, таким чином, зберегти в пікселях свою участь на цьому заході, показавши на фото свої почуття і емоції. Корпоратив або старт рекламної кампанії, прес-конференція або звичайний майстер-клас - бренд-волл або прес-волл буде до речі, вся фото і відеозйомка буде з ідеальним фоном, мало шансів, що хтось сторонній потрапить в кадр - і тут вся конструкція вдало впишеться в будь-який формат і стиль заходу. Виставки послуг, товарів і навіть тварин, сезонні ярмарки, прем'єра фільму або книги - сьогодні все супроводжується максимальним забезпеченням в плані реклами та дизайну і такі рекламні конструкції як бренд-волл, прес-волл, павук-розтяжка і рол-апп у всіх випадках буде актуальним придбанням, як на правах власності, так і на правах оренди.

Оренда бренд-воллу з банером

Більшість наших замовлень - це друк банера з наступним його монтажем на різні рекламні конструкції. І саме банер використовується в бренд-воллах і прес-воллах, тому що його можна використовувати як на вулиці, так і в приміщенні. Банер досить стійко переносить деформації, сонячне світло, механічний вплив, тертя - його зносостійкість досить на високому рівні, роздруковане на ньому зображення довгий час не втрачає своєї якості, складений в рулон він не займає багато місця. Взявши в оренду бренд-волл і одночасно роздрукувавши в нашій компанії потрібний Вам макет на банері (врахуйте також можливість скористатися у нас і послугами дизайнера) - і практично в одному місці і досить швидко в Вашому розпорядженні буде готова рекламна конструкція при цьому всі ціни будуть мінімальні! Працюючи з нами безпосередньо можна взагалі не приїжджати до нас в офіс - дізнаємося деталі по телефону, узгодження макетів по Viber, Telegram або E-mail, оплата поповненням на карту або рахунок, таким способом вже багато людей провели свої заходи з красивим бренд-воллом або фотозоною, особливо не заморочуючись нюансами. Скористайтеся нашими послугами і Ви!

Контакти
Сміливо пишіть та дзвоніть нам. Ми дуже раді відповісти на всі ваші питання
(098) 902 58 32
(093) 785 84 99
pixel.if.ua@gmail.com
«Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!

Наш графік роботи:
з 9:00 - 18:00
Made on
Tilda